top of page

Organizacja, prowadzenie oraz oprawa artystyczno-techniczna Wydarzeń to nasza pasja i zawodowa specjalizacja - nieustannie rozwijamy nasze możliwości,  przyswajamy nowe trendy, a także dbamy o wysoki poziom. Ponad 1.500 udanych i udokumentowanych Imprez z naszym udziałem, a także świetne referencje to dowód, że sprawdzamy się na każdej Scenie.

073.JPG
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

VOCART

TWORZYMY IMPREZY Z EFEKTEM "WOW"

Obsługujemy Wydarzenia Prywatne i Firmowe : Imprezy Plenerowe, Dni Miasta, Bankiety, Gale, Konferencje, Bale Sylwestrowe, Wesela oraz Studniówki na terenie całej Polski, a także za granicą.

 

Zaufało nam wiele Firm na swoich Eventach, ale również ponad 650 Par Młodych, które zaprosiły nas do współpracy przy organizacji Wesela. Do każdej z Imprez podchodzimy indywidualnie – zapewniamy poziom umożliwiający profesjonalne dopasowanie do rodzaju Wydarzenia, do Waszych potrzeb i do oczekiwań Gości. 

 

Organizatorzy w rekomendacjach potwierdzają, że Imprezy z nami nie przemijają bez echa i są pozytywnie wspominane. Pracujemy na własnej, specjalnie zaprojektowanej dla VOCART technice scenicznej i jesteśmy przygotowani do współpracy z obsługą zewnętrzną w każdym zakresie.

VOCART - Foto - 009 - Warszawa - Loft 44

Celem VOCART jest tworzenie Imprez na zauważalnym wysokim poziomie i dorównywanie oryginalnym Artystom na Scenie - pod względem ilości zakontraktowanych Imprez, jakości występów i prowadzenia konferansjerskiego oraz poziomu obsługi Klienta należymy do ścisłej polskiej czołówki, a także tworzymy nowe trendy usług na rynku rozrywkowym.

 

W naszej ofercie znajduje się muzyka na Imprezę w wielu ciekawych odsłonach , Konferansjer prowadzący Wydarzenie , dekoracja światłem i nagłośnienie Imprez , zawodowy doradca do spraw organizacyjnych i kompleksowa organizacja imprez.

image5496.jpg

COVER

BAND

Zaufały nam między innymi takie marki, jak:

 

Bacardi, Bank Ochrony Środowiska, Bayer Polska, Colliers, Hyundai, Lasy Państwowe, MediaMarkt, Medicover, Merck, Mitsubishi, Orange Polska, Orlen, Polskie Towarzystwo Informatyczne, Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego, Santander Bank Polska, Saturn, T.V.P. S.A., Uczelnia Łazarskiego, Volkswagen itd.

 

W trakcie naszych realizacji mieliśmy przyjemność tworzyć Klimat Imprez między innymi z następującymi Artystami:

 

Alicja Majewska, Enej, Golec uOrkiestra, LemOn, Monika Urlik, Perfect, Zenon Martyniuk itd.

 

oraz występowaliśmy w składzie VOCART złożonym między innymi z Muzyków, których umiejętności wykorzystywali na Scenie tacy Artyści, jak:

 

Brathanki, Dawid Kwiatkowski, Izabela Trojanowska, Kwiat Jabłoni, Lipnicka & Porter, Percival, Red Lips, Sidney Polak, Sylwia Grzeszczak, Tede, Venflon, Zuza Jabłońska itd.

VOCART TO MY 

voc1.jpg

Wokalista VOCART
Konferansjer
Prezenter Muzyczny
Event Planner & Manager
Technik Sceny
Autor Tekstów & Kompozytor Muzyki
Prawnik

PIOTR KULBICKI

WOKALISTA / DJ / KONFERANSJER (PL/EN)
CERTYFIKOWANY EVENT MANAGER

Piotr Kulbicki osobiście dbał jako dwujęzyczny (PL/EN) Spiker Stadionowy i Konferansjer o kilkaset tysięcy fanów na koncertach Beyonce, Depeche Mode, Harry Styles, K-POP Festival, PINK, Red Hot Chilli Peppers, Roztańczony Narodowy, Sanah i innych, które odbyły się na Stadionie PGE Narodowy w 2023 roku - Piotr Kulbicki stał się oficjalnym głosem komunikatów odtwarzanych dla Publiczności w trakcie niesportowych imprez masowych - komunikaty wykonał w całości VOCART.


Piotr Kulbicki jest także Event Managerem i Managerem Imprez Masowych certyfikowanym przez Stowarzyszenie Branży Eventowej, Konferansjerem i Spikerem Imprez Masowych certyfikowanym przez PZPN z uprawnieniami do prowadzenia meczów Reprezentacji Polski w Piłkę Nożną, a także posiada państwowe dyplomy zawodowe magistra prawa, technika realizacji dźwięku, technika sceny, technika realizacji nagrań, technika montażu nagrań dźwiękowych oraz grafika komputerowego, uzupełnione fakultetami z zakresu marketingu i zarządzania, psychologii i socjologii – posiada także certyfikat potwierdzający trzeci (najwyższy) stopień znajomości języka angielskiego wydawany przez Wojsko Polskie po ukończeniu państwowego kursu  - wiedza, doświadczenie i wyobraźnia zawodowa na najwyższym poziomie. 


Piotr Kulbicki ma w swoim portfolio udział w projekcie ANIQA, który otrzymał nagrodę Sopot Top Trendy Festival 2010, w projekcie italo disco MANCOL wydanym na składankach DJ'skich przez topową europejską wytwórnię dance ZYX, w projekcie EON zaproszonym na jedyny w historii Bal Radiowca (m.in. z zespołami Perfect, LemOn) i nagrodzonym 1 miejscem plebiscytu GoodTimeRadio (w Jury: Paulina & Natalia Przybysz, Bartek Królik, Marek Piotrowski, Sofa, Piotr Rogucki, Wojtek Mazolewski, Ras Luta, Marcin Bors, Małpa), w projekcie rockowym The Good Stuff mającym na koncie występ telewizyjny live dla kilku milionów widzów.
 

Jako wokalista cover posiada w repertuarze ponad 900 hitów, a także zajął III miejsce i zdobył „Opolską Nutę” na festiwalu RMF MAXXX w Opolu (2009).