top of page

Organizacja, prowadzenie oraz oprawa artystyczno-techniczna Wydarzeń to nasza pasja i zawodowa specjalizacja - nieustannie rozwijamy nasze możliwości,  przyswajamy nowe trendy, a także dbamy o wysoki poziom. Ponad 1.500 udanych i udokumentowanych Imprez z naszym udziałem, a także świetne referencje to dowód, że sprawdzamy się na każdej Scenie.

073.JPG
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

VOCART

TWORZYMY IMPREZY Z EFEKTEM "WOW"

Obsługujemy Wydarzenia Prywatne i Firmowe : Imprezy Plenerowe, Dni Miasta, Bankiety, Gale, Konferencje, Bale Sylwestrowe, Wesela oraz Studniówki na terenie całej Polski, a także za granicą.

 

Zaufało nam wiele Firm na swoich Eventach, ale również ponad 650 Par Młodych, które zaprosiły nas do współpracy przy organizacji Wesela. Do każdej z Imprez podchodzimy indywidualnie – zapewniamy poziom umożliwiający profesjonalne dopasowanie do rodzaju Wydarzenia, do Waszych potrzeb i do oczekiwań Gości. 

 

Organizatorzy w rekomendacjach potwierdzają, że Imprezy z nami nie przemijają bez echa i są pozytywnie wspominane. Pracujemy na własnej, specjalnie zaprojektowanej dla VOCART technice scenicznej i jesteśmy przygotowani do współpracy z obsługą zewnętrzną w każdym zakresie.

VOCART - Foto - 009 - Warszawa - Loft 44

Celem VOCART jest tworzenie Imprez na zauważalnym wysokim poziomie i dorównywanie oryginalnym Artystom na Scenie - pod względem ilości zakontraktowanych Imprez, jakości występów i prowadzenia konferansjerskiego oraz poziomu obsługi Klienta należymy do ścisłej polskiej czołówki, a także tworzymy nowe trendy usług na rynku rozrywkowym.

 

W naszej ofercie znajduje się muzyka na Imprezę w wielu ciekawych odsłonach , Konferansjer prowadzący Wydarzenie , dekoracja światłem i nagłośnienie Imprez , zawodowy doradca do spraw organizacyjnych i kompleksowa organizacja imprez.

204.jpg

COVER

BAND

Zaufały nam między innymi takie marki, jak:

 

Bacardi, Bank Ochrony Środowiska, Bayer Polska, Colliers, Hyundai, Lasy Państwowe, MediaMarkt, Medicover, Merck, Mitsubishi, Orange Polska, Orlen, Polskie Towarzystwo Informatyczne, Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego, Santander Bank Polska, Saturn, T.V.P. S.A., Uczelnia Łazarskiego, Volkswagen itd.

 

W trakcie naszych realizacji mieliśmy przyjemność tworzyć Klimat Imprez między innymi z następującymi Artystami:

 

Alicja Majewska, Enej, Golec uOrkiestra, LemOn, Monika Urlik, Perfect, Zenon Martyniuk itd.

 

oraz występowaliśmy w składzie VOCART złożonym między innymi z Muzyków, których umiejętności wykorzystywali na Scenie tacy Artyści, jak:

 

Brathanki, Dawid Kwiatkowski, Izabela Trojanowska, Kwiat Jabłoni, Lipnicka & Porter, Percival, Red Lips, Sidney Polak, Sylwia Grzeszczak, Tede, Venflon, Zuza Jabłońska itd.

SKŁAD

VOCART

voc1.jpg

Wokalista VOCART
Konferansjer
Prezenter Muzyczny
Event Planner & Manager
Technik Sceny
Autor Tekstów & Kompozytor Muzyki
Prawnik

PIOTR KULBICKI

WOKALISTA / DJ / KONFERANSJER
EVENT MANAGER

Założyciel i właściciel grupy VOCART. Jako wokalista cover posiada w repertuarze ponad 900 hitów, a także zajął III miejsce i zdobył „Opolską Nutę” na festiwalu RMF MAXXX w Opolu (2009).

 

W roku 2009 brał udział w projekcie ANIQA, nagrodzonym Nagrodą Internautów na festiwalu Top Trendy 2010 – w tym samym roku nagrał dla firmy UNIBET dwie reklamy, odtwarzane w skali światowej. Następne lata to autorska płyta zespołu EON, zatytułowana „BRAK” (2013) z utworem "Never Stop" uznanym za najlepszy w kategorii "POP/ROCK" przez jury złożone z cenionych polskich Artystów oraz rockowe single pod nazwą „The Good Stuff” (2014), z których jeden ("Like A Stone") wykonany na żywo w szczycie antenowym TVP dotarł do kilku milionów osób. 

Sukces komercyjny grupy VOCART i duża liczba obsługiwanych Imprez przez ostatnie kilka lat spowodowały zawieszenie zawodowej kariery prawniczej Piotra - aktualnie skupia się na pracy jako manager Imprez i VOCART oraz Wykonawca usług (DJ/Konferansjer/Wokalista/Realizator Światła i Dźwięku) oraz pracuje autorsko w kilku równoległych projektach (klipy kilku z nich niżej).

Magda Smati

WOKALISTKA / KONFERANSJER
IMG_4954.jpg
IMG_3939.jpg

Natalia Kosecka

WOKALISTKA / KONFERANSJER
IMG_5555.jpg
IMG_4842.jpg

Karolina Drewnik

WOKALISTKA / KONFERANSJER
IMG_5312.jpg
IMG_5348.jpg

VOCART współpracuje z Muzykami cieszącymi się uznaniem na polskiej Scenie Rozrywkowej – każdy z nich prezentuje równy i wysoki poziom umiejętności oraz doskonałe opanowanie materiału koncertowego – każdy z nich także swoim charakterem i wizerunkiem na Scenie tworzy magię naszych występów dla Was.

VOCART tworzą Artyści posiadający na swoim koncie autorskie dokonania, bogate doświadczenie sceniczne i porywające występy. Czujemy się dobrze w różnorodnych klimatach muzycznych – potrafimy wiernie odtwarzać polskie oraz światowe hity z każdej epoki i każdego stylu muzycznego w 7 popularnych językach Świata – nasz repertuar i umiejętności pozwalają na doskonałe wykonania zarówno muzyki rock, jazz i pop, jak i dance, disco polo, czy reggae.

voc3.png

ERNEST STRACHOTA

GITARA ELEKTRYCZNA & AKUSTYCZNA

Ernest. Rozbrajający i zaangażowany w to, co robi. Świetnie dobiera barwy i potrafi zaskakiwać :) Gdy gra solo jest Królem Sceny :) Ernest odnosi sukcesy także jako muzyk sesyjny – pojawił się już wielokrotnie na Wielkiej Scenie i jest popularnym wśród Artystów oraz zespołów cover Sideman’em – gitarę Ernesta można także zobaczyć w wielu odcinkach programu Jaka To Melodia oraz w zespole popularnej młodej Artystki Zuzy Jabłońskiej. Ernest Używa: Fender Telecaster & Line6 Helix.

Gitarzysta VOCART
Gitarzysta Sesyjny
Nauczyciel Gitary
Autor Tekstów
Kompozytor Muzyki

MARCIN ŚCIERAŃSKI

PERKUSJA

Marcin. Gra z humorem i niesamowitym wyczuciem – spokojnie, pewnie i konkretnie :) Pamięta każdy szczegół wykonywanych utworów, łącznie z większością tekstów : ) Z jego Talentu korzystają Artyści polskiej Sceny – Marcin dużo nagrywa i dużo koncertuje po całej Europie ze swoimi autorskimi składami: Kwiat Jabłoni, Percival Schuttenbach, Hellroth itd… – Marcin występuje także ze swoim ojcem Krzysztofem Ścierańskim.

voc4.png

Perkusista VOCART
Perkusista Sesyjny
Nauczyciel Perkusji
Autor Tekstów
Kompozytor Muzyki

voc5.jpg

MACIEJ DUSZAK

PERKUSJA

Maciek jest rockową duszą i słychać to w jego dynamice – granie z nim daje nam ogromnego kopa energii. Maciek znany jest także na Scenie Autorskiej – ma na koncie współpracę m.in. z Sidney Polak, Venflon itd.

Perkusista VOCART
Perkusista Sesyjny
Nauczyciel Perkusji

JAKUB LIPIŃSKI

GITARA BASOWA

Kuba. Wytrwały i pewny punkt Zespołu. Charakterem i potencjałem umiejętności wnosi wiele do każdego aranżu. Zachowuje się i gra tak samo – z gracją oraz z wyczuciem sytuacji : ) Udziela się także autorsko ( m.in. Zespoły: Ostatni Dzień Lata, Decadent Fun Club, Apetyt) oraz jako Sideman.

voc6.jpg

Basista VOCART
Basista Sesyjny
Autor Tekstów
Kompozytor Muzyki

voc7.png

GRZEGORZ KOWALSKI

GITARA BASOWA

Grzegorz. Totalny luz i opanowanie uzupełnia doskonałe wyczucie instrumentalne – klasycznie i nowocześnie – dla Grzegorza bez problemu : ) Grzegorz współpracuje z Artystami polskiej Sceny – Kwiat Jabłoni , Tede to tylko mały przykład.

Basista VOCART
Basista Sesyjny
Producent

ADAM ROSSA

PIANINO & INSTRUMENTY KLAWISZOWE

Adam. Indywidualista, który nawet swój instrument złożył osobiście – dzięki temu wygląda super na Scenie :) a dodatkowo oferuje Zespołowi niesamowite barwy dźwięku. Gdy gra, słychać wyczucie sytuacji : ) Adam ma na koncie współpracę w wieloma Gwiazdami Sceny Rozrywkowej – Porter & Lipnicka, Izabela Trojanowska, The Engineers Band to tylko przykład.

voc8_edited.jpg

Pianista & Klawiszowiec VOCART
Pianista Sesyjny
Nauczyciel Pianina
Aranżer

MARIUSZ KOZŁOWSKI.jpg

MARIUSZ KOZŁOWSKI

SAKSOFON

Mariusz to świetne brzmienie i idealne zrozumienie każdego utworu - to saksofon posiadający na koncie tak dużo nagród i

kooperacji artystycznych, że wszystkie może pomieścić tylko Wikipedia: Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki, Mieczysław Szcześniak, Łukasz i Paweł Golec, Justyna Steczkowska, Ryszard Rynkowski, Mika Urbaniak, Smolik and Band, Paweł Kukiz, Natalia Kukulska, Grzegorz Turnau, Stanisław Sojka są jedynie przykładem spośród dziesiątek innych.

Saksofonista VOCART
Muzyk Sesyjny & Live Act
Nauczyciel
Aranżer

Współpracujący z nami Muzycy angażowali się aktywnie w wielu projektach scenicznych – oto kilka z nich:

Wokalista VOCART Piotr Kulbicki na żywo w TVP1 z zespołem The Good Stuff
02:03

Wokalista VOCART Piotr Kulbicki na żywo w TVP1 z zespołem The Good Stuff

Mamy na koncie także autorskie osiągnięcia : ) Na tym filmie możecie zobaczyć występ Piotra Kulbickiego z Zespołem TGS w szczycie antenowym i widownią kilku milionów widzów. VOCART to najlepsza Muzyka na Wesele Event Studniówkę Bal Sylwestrowy i inne Imprezy. Zespół DJ Konferansjer Wodzirej Doradca Organizacyjny oraz świetne nagłośnienie i oświetlenie na imprezy do 800 osób, a także bogaty zestaw opcji dodatkowych. Wykorzystano nasz talent na ponad 1.000 Imprez (liczba udokumentowana) – Wam również pomożemy stworzyć niezapomniany Klimat. Prezentacja i oferta VOCART: www.vocart.eu Publiczność śpiewa hity razem z nami i bawi się świetnie! Słychać to na większości filmów demo, jakie Wam prezentujemy – nasze nagrania pokazują autentyczny występ na żywo VOCART nagrany od strony Parkietu – tak właśnie autentycznie brzmimy i tak właśnie działa nasza technika sceniczna na Imprezach – nie dokonywaliśmy w demo żadnych poprawek - jako dowód autentyczności przechowujemy oryginalne materiały audio/wideo użyte do stworzenia filmu. Jeśli przeszkadza Wam niewyraźny obraz niektórych filmów to przepraszamy, ale mimo pisemnej zgody Klientów staramy się chronić wizerunek Gości tam gdzie się da (RODO i prywatność Organizatorów są dla nas bardzo ważne). Jeśli poszukujecie na Waszą Imprezę niezawodnej oprawy Muzycznej i wsparcia organizacyjnego na poziomie dalekim od wstydliwej chałtury, to VOCART ma dla Was propozycje pokonujące w tych samych budżetach Konkurencję możliwościami repertuarowymi i jakością wykonania. Mamy w repertuarze disco polo oraz inne hity taneczne w języku polskim, angielskim, włoskim, portugalskim, hiszpańskim – repertuar VOCART należy do najszerszych w branży - ponad 900 (Zespół) i 50.000 (DJ) utworów – disco, dancing, latino, muzyka klubowa, smooth jazz, rock, a nawet rap – nie stanowią dla nas problemu. To Wy decydujecie jaki klimat i zakres Muzyki będzie miała Wasza Impreza. Repertuar Zespołu i DJ’a oraz Prezentacja Weselna i Eventowa – do pobrania w plikach PDF ze strony www.vocart.eu Otrzymujecie do dyspozycji świetnego Konferansjera, charyzmatycznego DJ’a i jeden z najlepiej brzmiących zespołów muzycznych cover, a także wyróżniające się atrakcyjnością opcje live act Muzyków i Wokalistów z DJ’em. Naszą muzykę wzbogaca renomowana technika sceniczna – sterowane cyfrowo nagłośnienie i oświetlenie dostępne w kilku wersjach (w tym także retro). Potrafimy wykonać na żywo wszystko, czego potrzebujecie na wysokim poziomie, maksymalnie zbliżonym do oryginalnego Wykonawcy. Nasze usługi uzupełnia rewelacyjny Konferansjer i świetny DJ - oferujemy pakiety łączone usług, które zwiększą atrakcyjność Waszej Imprezy w tej samej cenie. Założeniem naszej działalności jest przewyższanie standardów branżowych jakością obsługi Organizatorów i efektem występów – udaje nam się to od wielu lat. Świadczą o tym także nasze referencje, których autentyczność można łatwo zweryfikować, gdyż większość z nich zawiera dane kontaktowe do wystawiających je Klientów – za ich zgodą. Zapraszamy do współpracy! KONTAKT Piotr Kulbicki +48506143132 vocart@vocart.eu
Kwiat Jabłoni - Za siódmą chmurą #polandrock2019
04:46

Kwiat Jabłoni - Za siódmą chmurą #polandrock2019

Nie możesz się doczekać premiery DVD + CD Kwiat Jabłoni? Płytę znajdziecie już w przedsprzedaży w SiemaShop: http://siemashop.pl/product/kwiat_jabloni_cddvd_2019 Kto idzie z nami na zakupy? 🔔 Subskrybuj: http://youtube.com/owsiaknet?sub_confirmation=1 ❤️ Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: http://youtube.com/wosp?sub_confirmation=1 🎥 Oglądaj na żywo: http://youtube.com/@owsiaknet/streams 🔥 Na czasie: http://youtube.com/playlist?list=PLPZ9sC5NT2-id4-EQOOo6BJ0fowKj4KVt MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE: 👍 http://facebook.com/kreciola 📸 http://instagram.com/kreciolatv 🐦 http://twitter.com/kreciolatv POL'AND'ROCK FESTIVAL: 🌎 http://polandrockfestival.pl 👍 http://facebook.com/PolAndRockFestival 📸 http://instagram.com/polandrockfestival 🐦 http://twitter.com/PolAndRockFest ZOBACZ WIĘCEJ: 🎬 NAJPOPULARNIEJSZE http://youtube.com/@owsiaknet/videos?view=0&sort=p&shelf_id=0 🎸 KONCERTY http://youtube.com/playlist?list=PLPZ9sC5NT2-idgp0mUASsSLTQ56OqhgNE 🎤 ASP - SPOTKANIA http://youtube.com/playlist?list=PLPZ9sC5NT2-iY4N8QiqszmO5sJq3U1bpO ✌️ POKOJOWY PATROL http://youtube.com/playlist?list=PLPZ9sC5NT2-j14KWM3Wf3WjbgXnRXWMD_ 🗨️ WSPOMNIENIA JURKA OWSIAKA http://youtube.com/playlist?list=PLPZ9sC5NT2-gMneT1AQ-6T1nY11p9cK8b POPRZEDNIE FESTIWALE: ➡️ 28. POL'AND'ROCK FESTIVAL http://youtube.com/playlist?list=PLPZ9sC5NT2-ju-FYQsn4nID-UH0wKTfB_ ➡️ 27. POL'AND'ROCK FESTIVAL http://youtube.com/playlist?list=PLPZ9sC5NT2-gK-VJCPRWawFDHj21yL4ZQ ➡️ 26. POL'AND'ROCK FESTIVAL http://youtube.com/playlist?list=PLPZ9sC5NT2-hGJMsI3XDFrv8XVwlNRY6r ➡️ PRZYSTANEK WOODSTOCK http://youtube.com/playlist?list=PLPZ9sC5NT2-iQVG6dF_Fq5oLAa2ITyQGZ DOMOWA ORKIESTRA: ✪ SEZON 5 http://youtube.com/playlist?list=PLPZ9sC5NT2-hKPeRkC7XtXE5x91b20s5x ✪ SEZON 4 http://youtube.com/playlist?list=PLPZ9sC5NT2-jPRcUehxE5UeG-LxKY422d ✪ SEZON 3 http://youtube.com/playlist?list=PLPZ9sC5NT2-hOZBJF7zqFyMPRNTKaaMGC ✪ SEZON 2 http://youtube.com/playlist?list=PLPZ9sC5NT2-jQMqlcMlDfzskH9VawhOXF ✪ SEZON 1 http://youtube.com/playlist?list=PLPZ9sC5NT2-gHiMBZ_isB7BFCqrHXuUSP #KręciołaTV #PolAndRockFestival #KwiatJabłoni
TEDE & SIR MICH "FEAT." LIVE STODOŁA / PÓŁ ŻYCIA NA ŻYWO
03:31

TEDE & SIR MICH "FEAT." LIVE STODOŁA / PÓŁ ŻYCIA NA ŻYWO

🔔https://bit.ly/subskrybuj_TEDE - zostaw suba i bądź NWJ! Muza, teledyski, wywiady, podcasty - wrzucamy tu nasze świeże materiały, słuchaj i oglądaj: 📺https://bit.ly/TEDE_Wszystkie_Teledyski - obejrzyj wszystkie moje teledyski! 📺https://bit.ly/TEDE_SIR_MICH_DISCO_NOIR - posłuchaj playlisty Disco Noir 📺https://bit.ly/TEDE_SIR_MICH_KARMAGEDON - posłuchaj playlisty Karmagedon 🎧https://bit.ly/TEDE_VANILLAHAJS - posłuchaj playlisty Vanillahajs 📺https://bit.ly/TEDE_SIR_MICH_ELLIMITATI_2018 - posłuchaj playlisty Ellimitati 📺https://bit.ly/TEDE_SIR_MICH_NOJI - posłuchaj playlisty Noji 📺https://bit.ly/TEDE_SIR_MICH_OKIEM_TWÓRCÓW_SKRRRT - obejrzyj wywiady z Tede 📺https://bit.ly/TEDE_FEAT_COW_CHICKEN_TDM_VIXTAPE - posłuchaj VIXTAPE 🎧https://bit.ly/PODCAST_17_PRAW_KRYWIANU - posłuchaj podcastu z Sir Michem o kulisach KARMAGEDONU 🎧https://bit.ly/TEDE_Cała_Dyskografia - posłuchaj wszystkich moich utworów w YouTube Music! Jeśli podobało się Tobie video zostaw kciuk 👍 w górę, udostępnij znajomym i propsuj w komentarzach! Dzięki, piona! 🖐️ #Tede #Tedewizja Który tekst z teledysku najbardziej Ci się podobał? Więcej info o nas, o naszej muzie, koncertach i wydarzeniach znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/wielkiejol/ https://www.instagram.com/tedef/ #Tede #Tedewizja Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje wyjątkowy koncert duetu Tede i Sir Mich zatytułowany „Pół Życia Na Żywo”. Pół Życia Na Żywo to przekrój twórczości TEDE od pierwszego oficjalnie wydanego kawałka, aż po dzień dzisiejszy. Utwory nie prezentowane dotychczas na żywo, a także te znane z koncertów w nowych, często zaskakujących aranżacjach przygotowanych przez Sir Micha specjalnie na tę okazję. Gościnnie występują między innymi Grzegorz Skawiński, Waldemar i Adam Tkaczyk, czyli prawie cały zespół Kombii, a także wokalistki - Setka, Patricia Kazadi i Sylvia Grzeszna oraz kwartet smyczkowy Con Le Corde. Za realizację filmową odpowiedzialna jest ekipa Ogar Vision i Łysy Anioł Production. KUP CD & DVD - http://sklep.wielkiejol.com CREDITS: Libretto – Jacek Graniecki Aranżacje, fortepian, trąbka, bas – Michał Kożuchowski Perkusja – Adam Tkaczyk Aranżacje smyków / instrumenty klawiszowe – Marek Wieremiejewicz Gitara – Kacper Winiarek Gitara – Łukasz Pękacki Bas – Grzegorz Kowalski Wiolonczela – Marzena Białobrzeska Altówka – Aleksandra Kiszka-Stefanek Skrzypce I – Izabela Jaskólska-Stańczak Skrzypce II – Claudia Sanjines Trąbka – Klaudiusz Kłosek Saksofon altowy – Michał Sasinowski Puzon – Konstanty Janiak Instrumenty klawiszowe / akordeon – Tomasz Brzozowski Flet poprzeczny – Wiktor Filip Hypeman – Jacek Danielak Wokal – Sylvia Grzeszna Wokal – Justyna Jarzębińska Wokal – Wojciech Pilwiński Gościnnie wystąpili: Wokal – Patricia Kazadi Wokal – Agata Sieradzka Bas – Waldemar Tkaczyk Gitara / wokal – Grzegorz Skawiński Gitara – Bartosz Zbroszczyk Saksofon barytonowy – Arkadiusz Kopera Champagne stewardesses – Aleksandra Jabłońska, Luiza Żywiecka Reżyseria – Marcin Pietkiewicz / Łysy Anioł Production Produkcja – Jagoda Pietkiewicz / Ogar Vision Montaż – Dariusz Mandes / D3R Cine Color grading – Joanna Skórka Graphic design – Bartosz Deja Realizator wizji – Piotr Ryckowski Producent wozu transmisyjnego – Piotr Dłużniewski Asystent producenta – Kamil Chrobak Szef wozu transmisyjnego – Tomasz Szadkowski Operatorzy – Tomasz Mielcarz, Piotr Dobrzeniecki, Robert Wyczałkowski, Bartek Śliwiński, Artur Dusza, Łukasz Krzemiński, Sławomir Rymaszewski, Wiktor Strumiłło, Denis „Gruzin” Kupiński Key grip – Daniel Michalak / Grip 7 Kran – Marek Rumak, Marek Smoczyński Wózek – Rafał Kołodziej, Patryk Michalak Make up – Aneta Chaber-Stankiewicz / Emerald Project Włosy – Agnieszka Skowroń / Emerald Project Stylizacje – Kamil Moszczyński / Emerald Project Dyżurny planu – Grzegorz Głuszek Realizator dźwięku live – Krzysztof „Chris” Stasiełowicz Realizator światła – Sebastian Świerczyński Realizator monitorów – Grzegorz „Graber” Grubman Szef techników światła i dźwięku – Kordian Różański Scenografia – Piotr Nowogródzki Rejestracja audio – Piotr „Fajer” Iwańczuk Miks, mastering, postprodukcja nagrania – Michał „Sir Mich” Kożuchowski Technicy zespołu – Marcin Skibiński, Krzysztof „Brat” Kłos Technicy realizacji dźwięku – Olaf Lang, Grzegorz „Młody Grzech” Janiszewski Authoring DVD – Piotr Skórka Koordynacja – Aleksander Więch PR Management – Kamil Jaczyński
IMG_5348.jpg

DUET COVER

LIVE ACT

079.JPG

DJ

KONFERANSJER

201.png

KARAOKE SHOW

204.jpg

COVER BAND

100% LIVE

051.JPG

TECHNIKA SCENICZNA

VOCART 4 Strings - Foto - 03.JPG

OPCJE DODATKOWE

004.JPG

VOCART ARTISTS & EVENTS

WYRÓŻNIAMY SIĘ NA IMPREZACH

Mamy na koncie ponad 1.500 udanych Imprez (liczba udokumentowana), w tym: małe i wielkie Imprezy prywatne (Wesela, Urodziny itd.) oraz firmowe (Gale VIP, Konferencje, Imprezy Integracyjne itd.), całoroczne ogólnopolskie trasy promocyjne dla prestiżowych Klientów (BOŚ Bank, Bayer Polska), wieloletnie cykliczne zlecenia (Media Markt & Saturn), cykliczne oraz jubileuszowe występy klubowe cover (np. Hulakula Warszawa, Arco Warszawa, Medyk Łódź itd.) i wiele innych. Każda z nich była sukcesem.

Skontaktujcie się z nami - omówimy Wasze plany i pomożemy wybrać to, co najbardziej pasuje na Waszą Imprezę.

176.jpg

VOCART

ŚPIEWAJĄCY POZIOM OPRAWY MUZYCZNEJ

Specjalizujemy się w muzyce cover na Imprezy Taneczne i w usługach DJ / Konferansjer - nasza oferta jest jednak znacznie szersza - obsługujemy koncerty plenerowe, bankiety, śluby oraz przygotowujemy od podstaw występy tematyczne z repertuarem uzgadnianym indywidualnie - zajmujemy się także tworzeniem scenariuszy Imprez. Potrafimy wykonać dowolny rodzaj muzyki na poziomie zbliżonym do oryginalnych Wykonawców - nie okazujemy przy tym żadnych uprzedzeń do Waszych gustów - jesteśmy dla Was - profesjonalni, przygotowani i świetni w tym co robimy - od disco-polo do heavy-metal.

Naszym największym atutem jest świetny kontakt z Publicznością i rewelacyjny duet wokalny (damski i męski wokal) imponujący zakresem repertuaru, ogromnymi możliwościami wokalnymi oraz doskonałym zgraniem na Scenie - wspiera nas stały skład Muzyków z wysokiej półki (opis składu w zakładce O NAS) i własna renomowana technika sceniczna sprawdzona na wielu prestiżowych Wydarzeniach.

Oferujemy nie tylko to co inni, ale także stworzyliśmy dla Was unikalne propozycje, jak np. : koncertowy Live Act Duetu Wokalnego DUO & DJ zastępujący na Imprezie zespół cover z takim samym efektem (więcej w zakładce OFERTA).

VOCART to gwarancja udanej Imprezy i prestiż dla Organizatora wynikający ze szczerego uznania Gości.

009.JPG

WAŻNE DOKUMENTY

051.JPG

PREZENTACJA VOCART

Przedstawiamy nasze możliwości na Wasze Imprezy

160.JPG

REPERTUAR

Hity z każdej epoki i stylu w imponującej jakości oraz ilości 

059.jpg

RIDER TECHNICZNY

Informacje dla zewnętrznej obsługi technicznej

“W imieniu firmy Medicover pragnę podziękować Panu Piotrowi Kulbickiemu i firmie VOCART za przeprowadzenie imprezy firmowej Centrów Medicover w Hotelu Jan III Sobieski w Warszawie, na której kilkaset osób bawiło się do świetnie wykonanej muzyki. Polecamy usługi VOCART.”

Przemysław Kapała
Regionalny Dyrektor
Centrów Medicover
Gradient
logotypy.png
bottom of page