203.JPG
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

NA

WESELE

POPRAWINY

ŚLUB

Wesela w dobrym tonie na pięknym poziomie

DJ

Konferansjer i Wodzirej

Występ Duetu Wokalnego do tańca

Zespół Muzyczny 100% na żywo

Oprawa Muzyczna Ślubu

Zabawy i konkursy bez żenady (na życzenie)

Program biesiadny (na życzenie)

Nagłośnienie i oświetlenie Parkietu

Dekoracja światłem sali

Wyświetlanie filmów i zdjęć

Doradca organizacyjny

Gramy Disco Polo (decyduje Para Młoda)

140.jpg
133.jpg

Wszystko czego potrzebujecie z gwarancją najwyższej jakości

Doświadczenie ponad 500 Wesel

Uzgadniany repertuar od disco-polo do rock

Błyskotliwe prowadzenie Imprezy

 

Wysoki poziom obsługi Par Młodych

Piękny efekt dla Gości w każdym wieku

Wiodący poziom muzyczny w Branży Weselnej

Jakość potwierdzona REFERENCJAMI

Zero uprzedzeń do Waszych gustów i pomysłów

 

Zero chałtury i zero obietnic bez pokrycia

005.JPG

RAZEM

STWORZYMY WESELE 

WASZYCH MARZEŃ

061.JPG
231.jpg

Zobaczcie Jak Gramy

054.JPG

Hity z każdej

epoki i stylu

ATRAKCYJNY I DOBRZE BRZMIĄCY REPERTUAR

- ponad 50.000 oryginalnych utworów w repertuarze DJ’a;

 - ponad 900 utworów wykonywanych na żywo w jakości zbliżonej do oryginałów;

 

– uzgadniana indywidualnie muzyka: disco-polo, rock’n’roll, twist, latino, lata 60/70/80/90, nowe hity, klasyka polskiego dancingu itd.;

- możliwość zorganizowania profesjonalnego karaoke show;

040.jpeg
214.jpg

Zobaczcie Jak Gramy

Efekt "WOW" i szczere uznanie Waszych Gości
TO NASZ CEL

Rozpoczynając od planowania Wesela, aż do jego zakończenia dbamy o to, żebyście razem z Gośćmi czuli się dobrze i skorzystali maksymalnie z Przyjęcia.

Pomagamy Wam rozplanować scenariusz Wesela zgodnie ze sztuką organizacji Imprez - unikamy zbędnych przerw, przypadku, pomyłek i spadku dynamiki Wesela oraz zapobiegamy szkodliwemu nakładaniu się na siebie różnych atrakcji.

 

Gwarantujemy świetną komunikację z obsługą Wesela i z Gośćmi - przy nas poczują się swobodnie i będą w sposób nieskrępowany wyrażać swoje potrzeby.

Każdą Parę Młodą poznajemy osobiście przed Weselem a Gości traktujemy z przyjazną serdecznością. To pozwala nam osiągać wyjątkowe efekty, a nasze Pary przyjaźnią się z nami przez lata.

 

Konferansjer Prowadzący VOCART to wszechstronnie wykształcony, dobrze wychowany i doświadczony manager imprez, potrafiący błyskawicznie reagować na każdą niespodziewaną sytuację.

058.JPG
VOCART spełnia najbardziej wymagające oczekiwania

Zapewniamy wiodący poziom wykonawczy w Branży Weselnej, prezentujemy świetny wizerunek sceniczny i imponujące umiejętności - w zbliżonych przedziałach cenowych wygrywamy z Konkurencją i jesteśmy gotowi to udowodnić.

Nasza oferta skierowana jest do Par Młodych, którym zależy na poważnej jakości i na pięknie Tego Dnia - do Tych, którzy szukają czegoś więcej niż przeciętnego wypełniacza i chcą zapewnić Gościom zaskakującą atrakcję.

 

W repertuarze koncertowym oferujemy jakość niedostępną dla większości znanej nam Konkurencji, dzięki czemu świetnie wypadamy w każdej odsłonie Waszych Imprez. Muzyka Na Parkiet, Tło Muzyczne Bankietu, To Czego Potrzebujecie.

 

☑Ponad 350 Hitów klasyki parkietu Disco / Dance

z lat 60/70/80/90/00 ☑
 

☑Ponad 100 Hitów polskiego Dancingu ☑
 

☑Ponad 100 Hitów z ostatnich lat ☑
 

☑Ponad 100 Hitów Disco Polo ☑
 

☑Ponad 150 Hitów Pop / Rock ☑
 

I INNE.

Za oprawę muzyczną Imprez oraz ich kompleksową obsługę zebraliśmy i zbieramy nadal świetne Referencje.

 

Graliśmy już wielokrotnie po kilka razy dla tej samej Rodziny lub Firmy – to najlepsza rekomendacja efektów współpracy z VOCART.

 

W branży weselnej stawiamy poprzeczkę na wysokim poziomie – VOCART posiada certyfikat „FIRMA Z KLASĄ” przyznawany przez najpoważniejszy polski portal branżowy „Wesele z Klasą”. Opinie o nas znajdziecie także w Internecie (dwa linki są niżej):

certyfikaty-wesele-z-klasą-1024x165.png
013.jpg
057.jpg

Zobaczcie Jak Gramy

004.JPG

VOCART ARTISTS & EVENTS

WYRÓŻNIAMY SIĘ NA IMPREZACH

Mamy na koncie ponad 1.500 udanych Imprez (liczba udokumentowana), w tym: małe i wielkie Imprezy prywatne (Wesela, Urodziny itd.) oraz firmowe (Gale VIP, Konferencje, Imprezy Integracyjne itd.), całoroczne ogólnopolskie trasy promocyjne dla prestiżowych Klientów (BOŚ Bank, Bayer Polska), wieloletnie cykliczne zlecenia (Media Markt & Saturn), cykliczne oraz jubileuszowe występy klubowe cover (np. Hulakula Warszawa, Arco Warszawa, Medyk Łódź itd.) i wiele innych. Każda z nich była sukcesem.

Skontaktujcie się z nami - omówimy Wasze plany i pomożemy wybrać to, co najbardziej pasuje na Waszą Imprezę.

176.jpg

VOCART

ŚPIEWAJĄCY POZIOM OPRAWY MUZYCZNEJ

Specjalizujemy się w muzyce cover na Imprezy Taneczne i w usługach DJ / Konferansjer - nasza oferta jest jednak znacznie szersza - obsługujemy koncerty plenerowe, bankiety, śluby oraz przygotowujemy od podstaw występy tematyczne z repertuarem uzgadnianym indywidualnie - zajmujemy się także tworzeniem scenariuszy Imprez. Potrafimy wykonać dowolny rodzaj muzyki na poziomie zbliżonym do oryginalnych Wykonawców - nie okazujemy przy tym żadnych uprzedzeń do Waszych gustów - jesteśmy dla Was - profesjonalni, przygotowani i świetni w tym co robimy - od disco-polo do heavy-metal.

Naszym największym atutem jest świetny kontakt z Publicznością i rewelacyjny duet wokalny (damski i męski wokal) imponujący zakresem repertuaru, ogromnymi możliwościami wokalnymi oraz doskonałym zgraniem na Scenie - wspiera nas stały skład Muzyków z wysokiej półki (opis składu w zakładce O NAS) i własna renomowana technika sceniczna sprawdzona na wielu prestiżowych Wydarzeniach.

Oferujemy nie tylko to co inni, ale także stworzyliśmy dla Was unikalne propozycje, jak np. : koncertowy Live Act Duetu Wokalnego DUO & DJ zastępujący na Imprezie zespół cover z takim samym efektem (więcej w zakładce OFERTA).

VOCART to gwarancja udanej Imprezy i prestiż dla Organizatora wynikający ze szczerego uznania Gości.

009.JPG

WAŻNE DOKUMENTY

051.JPG

PREZENTACJA VOCART

Przedstawiamy nasze możliwości na Wasze Imprezy

160.JPG

REPERTUAR

Hity z każdej epoki i stylu w imponującej jakości oraz ilości 

059.jpg

RIDER TECHNICZNY

Informacje dla zewnętrznej obsługi technicznej

“W imieniu firmy Medicover pragnę podziękować Panu Piotrowi Kulbickiemu i firmie VOCART za przeprowadzenie imprezy firmowej Centrów Medicover w Hotelu Jan III Sobieski w Warszawie, na której kilkaset osób bawiło się do świetnie wykonanej muzyki. Polecamy usługi VOCART.”

Przemysław Kapała
Regionalny Dyrektor
Centrów Medicover
Gradient
logotypy.png